Řidič/ka - automechanik/čka, opravář/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SÚS Královéhradeckého kraje a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - řidič/ka - automechanik/čka, opravář/ka.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail kontakt. Do předmětu uveďte "automechanik". Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Celé znění inzerátu je k nalezení na kontakt. - SOU v oboru automechanik podmínkou - praxe v oboru min. 1 rok - řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz řidiče, dopravně psychologická vyšetření - zkušenosti a znalosti běžné opravy silničních motorových vozidel a stavebních strojů - řízení a obsluha silničních motorových vozidel určených pro údržbu silniční sítě - průkaz řidiče VZV, průkaz jeřábníka, průkaz svářeče nebo osvědčení na obsluhu tlakových nádob výhodou - flexibilita - diagnostika poruch a závad na vozidlech a stavebních strojích - demontáž a montáž agregátů, strojních částí vozidel a strojů - opravy drobného a středního charakteru, vyhodnocování příčin poruch - řízení vozidel a pracovních strojů s příslušným oprávněním v rámci oprav a seřizování (diagnostika závad, TK, převoz vozidla, zkušební jízdy atd.) - v případě potřeby řízení vozidla a pracovnícch strojů s příslušným oprávněním pro potřeby zimní a letní údržby komunikací - pomocné práce spojené s letní údržbou komunikací - zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, stravenky - pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou.

Lokalita pracoviště

Pod Budínem 1179, 516 01 Rychnov nad Kněžnou (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 800 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • C - nákladní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SÚS Královéhradeckého kraje a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SÚS Královéhradeckého kraje a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému