Řidiči

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Obvodní ústav sociálně-zdravotnických služeb hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - řidiči.

Místo výkonu práce: Praha 8 Kontakt v pracovní dny 8-11:30 a 13-14:30 na tel kontaktnebo kontakt, popř. e-mailem na kontakt (personální oddělení) nebo kontakt (vedoucí autoprovozu). Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B, zkušenosti s řízením vozidla a praxi min. 8 let, spolehlivost, slušné vystupování a vstřícné jednání, fyzickou zdatnost, výpis z karty řidiče a bezúhonnost.

Společnost

Obvodní ústav sociálně-zdravotnických služeb

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič silničních motorových vozidel v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 330 - 19 940 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Obvodní ústav sociálně-zdravotnických služeb výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Obvodní ústav sociálně-zdravotnických služeb o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému