SEŘIZOVAČ TEXTILNÍCH STROJŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost UO TEX, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - seřizovač textilních strojů.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Sokolská č.p. 5, Kerhartice, 562 04 Ústí nad Orlicí 4 PRACOVNÍ NÁPLŇ: - seřizování strojů - identifikace poruchy a zřízení nápravy - zajištění kvality výroby - vedení menšího týmu zaměstnanců - práce ve 3 směnném provozu POŽADUJEME: - výuční list výhodou - technické myšlení - schopnost pracovat v týmu - manuální zručnost - pracovitost, pečlivost, spolehlivost - praxe v oboru výhodou NABÍZÍME: - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - příspěvek na životní a penzijní pojištění - náborový příspěvek 12 000 Kč Kontaktní osoba: Urbanová Olga, tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

UO TEX, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Sokolská 5, 562 04 Ústí nad Orlicí 4 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti UO TEX, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost UO TEX, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému