Manipulant skladu VZV

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost IRE-TEX PRAHA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - manipulant skladu vzv.

Místo výkonu práce: Zbůch Kontakt:Vítovcová Radka, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Požadavky: - dobrá fyzická kondice Pracovní náplň: - manipulace s materiálem - vyskladňování objednávek, přejímání zboží, kontrola stavu přejímaného zboží při příjmu i výdeji dle metodik společnosti - obsluha VZV a dalších zařízení - vykládka a nakládka zboží - účast při inventurách - řízení se požadakvy ISO a předpisy BOZP a PO Nabízíme - nástupní plat 19 000,- Kč - jednosměnný provoz - příspěvek na penzijní připojištění 300 Kč měsíčně - až 25 dní dovolené - po zkušební době stravenky v hodnotě 100 Kč - zaměstnanecké benefity ve formě příspěvku na dovolenou a volnočasové aktivity

Společnost

IRE-TEX PRAHA s.r.o.

Lokalita pracoviště

Plzeňská 437, 330 22 Zbůch, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti IRE-TEX PRAHA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost IRE-TEX PRAHA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému