OPERÁTOR LOGISTIKY - VZV

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Filipa, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - operátor logistiky - vzv.

Popis práce: - plní úkoly vyplývající z příručky kvality a požadavků normy ISO/TS 16949 - odpovídá za provedenou práci, její kvalitu a průběžnou kontrolu dle pracovních postupů - při své práci využívá náčiní a strojní vybavení určené k dané činnosti (vždy až po řádném zaučení / proškolení) - tzn. manipulační vozíky (VZV), čtečku čárového kódu - zajišťuje manipulaci s materiálem - vykládka materiálu z LKW do příjmové zóny - zajišťuje manipulaci s materiálem - zaskladnění materiálu do skladu - zajišťuje manipulaci s materiálem - zásobování předem určených míst, označování obalů / dílů - zajišťuje manipulaci s materiálem - nakládka materiálu na LKW - plní ostatní pokyny a úkoly od přímého nadřízeného - odpovědnost za svěřenou manipulační techniku (technický stav, čistota) Požadavky: - zkušenosti na stejné nebo podobné pozici - platné řidičské oprávnění VZV - flexibilní přístup k řešení problémů, samostatnost, spolehlivost, ochota učit se - znalost práce na PC (MS Office) Nabízíme: - stravenky v hodnotě 40 Kč - plně hrazené zaměstnavatelem - čtvrtroční odměny - dovolená až 5 týdnů - příplatky za směnnost a svátky Pracovní poměr na dobu určitou 1/2 roku, poté možnost prodloužení Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 8.00 do 16.00 hod.

Společnost

Filipa, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Americká 363, 460 10 Liberec 10 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

7.9.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Filipa, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Filipa, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému