Skladník - manipulant

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HIT CZ s.r.o. - Poděbradská papírna hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladník - manipulant.

Náplň práce : správa, údržba a manipulační práce ve skladu; příprava zboží k expedici - expedice; příprava dokumentů pro sklad a expedici Požadujeme : znalost práce na PC; oprávnění k řízení VZV i propadlé; pečlivý přístup k práci, zodpovědnost; vysoké pracovní nasazení; flexibilitu; samostatnost; odolnost vůči stresu; praxe na pozici skladník výhodou; čistý trestní rejstřík Nabízíme: zázemí silné stabilní společnosti; příspěvek na stravování - stravenky

Společnost

HIT CZ s.r.o. - Poděbradská papírna

Lokalita pracoviště

U Bažantnice 983, 290 01 Poděbrady 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 500 - 20 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

13.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HIT CZ s.r.o. - Poděbradská papírna výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HIT CZ s.r.o. - Poděbradská papírna o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému