skladník/ce - řidič/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LEROS, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladník/ce - řidič/ka.

Pracoviště: Boženy Hrejsové 1301, 696 62 Stážnice. Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní firmě, stravenky. Náplň práce: manipulace se vstupními surovinami, práce s VZV, navážení surovin do výroby, převoz obalového materiálu a výrobků mezi sklady nákladním autem Iveco, občasné závozy do řetězců. Požadavky: oprávnění k řízení VZV a ŘP sk. C Životopisy zasílejte na mail: kontakt.

Společnost

LEROS, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Boženy Hrejsové 1301, 696 62 Strážnice (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LEROS, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LEROS, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému