Projektový a marketingový manažer/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MATERIÁLOVÝ A METALURGICKÝ VÝZKUM s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté podpory podnikání - projektový a marketingový manažer/ka.

Místo výkonu práce: Pohraniční 693/31, Ostrava - Vítkovice Žádáme uchazeče/ky o zaslání životopisu na uvedenou kontaktní e-mailovou adresu. Požadavky: - vysokoškolské vzdělání ekonomického, příp. technického směru - znalost AJ na velmi vysoké úrovni - zkušenosti s dotačními projekty výhodou - samostatnost, komunikativnost, profesionální vystupování - řidičské oprávnění Náplň práce: - administrativa českých a mezinárodních projektů - správa výstupů VaV činnosti - příprava podkladů pro řídící jednání - marketingové činnosti Zaměstnanecké výhody: Týden dovolené navíc, stravenky, služební telefon, příspěvek na penzijní připojištění.

Společnost

MATERIÁLOVÝ A METALURGICKÝ VÝZKUM s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pohraniční 693, 703 00 Ostrava 3 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MATERIÁLOVÝ A METALURGICKÝ VÝZKUM s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MATERIÁLOVÝ A METALURGICKÝ VÝZKUM s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému