Obchodní reprezentant - pro dámy i pány

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HYLA Group s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě - obchodní reprezentant - pro dámy i pány.

Pro prodej zdravotního systému vyznamenaného cenou PlusXaward za kvalitu přijmeme pracovité, komunikativní a spolehlivé spolupracovníky na HPP pro oblast Středočeský kraj. . Požadujeme : ŘP sk B a vlastní auto, později při slnění podmínek auto služební, nutné základy na PC, progresivní prémiový plán a obchodní praxe vítána.

Společnost

HYLA Group s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 32 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HYLA Group s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HYLA Group s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému