Pracovníci marketingu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost JANČA V.M. s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu - pracovníci marketingu.

Místo výkonu práce: Nákladní 2089/2, Ostrava - Mariánské Hory V případě zájmu zasílejte své životopisy s fotografií na kontakt, do předmětu prosím uveďte Pracovník marketingu Požadavky na zaměstnance: " analytické myšlení, smysl pro detail " prezentační a komunikační dovednosti " kreativní myšlení a organizační schopnosti " spolehlivost a schopnost plnit stanovené termíny " samostatnost, loajalita, pečlivost, objektivita " časová flexibilita, občasné služební cesty s noclehem mimo domov " aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení " odolnost vůči stresu " nekonfliktnost, férový přístup, schopnost týmové spolupráce " základní znalost grafických programů Adobe " uživatelskou znalost MS Office " Praxe v marketingu výhodou " ŘP skupiny B Náplň práce (podrobněji): " každodenní administrativa marketingových aktivit, evidence faktur, marketingových nákladů " administrativní správa zásob, propagačních předmětů a materiálů " tvorba a správa databází " úzká spolupráce s dodavateli, zákazníky " budování a podpora obchodních vztahů " spolupráce při tvorbě propagačních materiálů, letáků apod. " návrhy pravidelného emailového newsletteru " správa firemního webu a facebooku, aktualizace webových stránek společnosti na každodenní bázi " samostatná analýza marketingových aktivit konkurenčních společností " organizace a řízení prezentace společnosti na propagačních, společenských a sportovních akcích " tvorba interního bulletinu Nabízíme: " zázemí silné a stabilní ryze české společnosti " zajímavou práci na HPP s možnosti prodloužení " motivační ohodnocení " zaměstnanecké benefity, možnost odborného rozvoje a vzdělávání " prostor pro osobní a kariérový růst, seberealizace " práce v dynamickém kolektivu, příjemné pracovní prostředí

Společnost

JANČA V.M. s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nákladní 2089, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti marketingu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JANČA V.M. s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JANČA V.M. s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému