Prodejce náhradních dílů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SMAŽÍK Kladno s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) - prodejce náhradních dílů.

Požadujeme: * středoškolské vzdělání * řidičský průkaz sk.B * znalost práce na PC * aktivní zájem o obor auto-moto * organizační a komunikační schopnosti, příjemné vystupování * pracovní nasazení, spolehlivost, loajalita Nabízíme: * ohodnocení dle výkonu * zázemí stabilního dealera * práci v dynamickém kolektivu * možnost firemního růstu * odborné školení výrobcem Náplň práce: * příjem a výdej náhradních dílů * práce s pokladnou (pokladní hotovost, platební terminál) * udržování a optimalizace skladových zásob * objednávání a identifikace náhradních dílů * vedení skladu pneumatik

Společnost

SMAŽÍK Kladno s.r.o.

Lokalita pracoviště

Velké Přítočno 317, 273 51 Unhošť, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SMAŽÍK Kladno s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SMAŽÍK Kladno s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému