Provozní elektrikář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MAHLE Behr Ostrava s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři - provozní elektrikář.

z.:12.9.2016, a.:5.10.2016. Náplň práce: - spolupráce při zavedení nových technologií na montážních linkách - údržba montážních linek a zodpovědnost za jejich technický stav - údržba a obsluha výrobního zařízení závodu - běžná údržba všech elektrických zařízení, preventivní a proaktivní údržba výrobního zařízení Požadavky: - vyučení v oboru slaboproud/silnoproud - MF Office, SW používaný pro odd. údržby - plastné osvědčení o odborné způsobilosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - základní znalost pneumatických prvků, obvodů a schémat - znalosti v oblasti senzoriky (indukční, kapacitní, optické senzory atd.) - orientace v elektrických schématech - diagnosti poruch PLC systémů, editace a modifikace stavu I/O na PLC výhodou - zálohování a nahrávání PLC programů po změnách a předepsaných intervalech výhodou - znalost frekvenčních měničů Siemens, Mitsubishi výhodou - 2 roky praxe v oboru - výrobní závod.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 368, 742 51 Mošnov 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrikář v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Stavební a provozní elektrikáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • windows
  • kancelářské programy
  • vyhláška 50, pracovník znalý

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MAHLE Behr Ostrava s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MAHLE Behr Ostrava s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému