ŠÉFMONTÉR - STROJÍRENSKÝ TECHNIK - KONSTRUKTÉR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PROKOP INVEST, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - šéfmontér - strojírenský technik - konstruktér.

Místo výkonu práce Pardubice. Pracovní náplň: - vedení montážních dělníků, sepisování protokolů a dalších dokumentů v ruském jazyce. Požadujeme: - znalost ruského a anglického jazyka - znalost výrobků PROKOP INVEST, a. s. - praxe v oboru min. 5 let, z toho alespoň 1 šéfmontáž v zahraničí - trestní bezúhonnost Nabízíme: - možnost delších služebních cest do zahraničí. První kontakt e-mailem nebo osobně - Dělnická 35, Pardubice.

Společnost

PROKOP INVEST, a.s.

Lokalita pracoviště

Dělnická 35, 533 01 Pardubice 21 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Konstruktér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PROKOP INVEST, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PROKOP INVEST, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému