REVIZNÍ TECHNIK - POŽÁRNÍ OCHRANA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká pošta Security, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici požární ochrany, revizní technici staveb - revizní technik - požární ochrana.

MÍSTO VÝKONU : Politických vězňů č.p. 909/4 - Praha 1 - 110 00 / KONTAKT : Prvotní e-mailem : kontakt, TEL.: kontakt. ČTR, zkušenost na pozici technika požární ochrany, zkoušky k provádění revizí činnosti na hasících přístrojích a hydrantech, zkoušky k provádění revizí činnosti na požárních ucpávkách a uzávěrech. NÁPLŇ PRÁCE : Provádění revizních kontrol v rámci požární ochrany, samostatná práce.

Společnost

Česká pošta Security, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Politických vězňů 909, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Revizní technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici požární ochrany, revizní technici staveb

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 33 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.12.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká pošta Security, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká pošta Security, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému