ADMINISTRATIVA + PRACOVNÍK-CE ELEKTRO

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FERRIT ELECTRIC s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - administrativa + pracovník-ce elektro.

A11 25/10/2016 Požadujeme o SŠ vzdělání - elektro slaboproud (elektro vzdělání podmínkou) o dobrá orientace v elektrotechnické výkresové dokumentaci o znalost práce na počítači (MS Office) o základní orientace v elektronických součástkách o manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost a týmový přístup o anglický nebo polský jazyk výhodou Náplň práce o práce s elektrotechnickou dokumentací a schématy o úzká spolupráce s oddělením vývoje o evidence kusovníků (dílů pro výrobu) o spolupráce s oddělením nákupu o zpracovávání dokumentace k vyráběným zařízením o komunikace s externími dodavateli Nabízíme o Zázemí prosperující společnosti o Dlouhodobý perspektivní pracovní poměr o Odpovídající finanční ohodnocení o Příspěvek na stravování o Práce na ranní směně o Zvýhodněné ubytování v místě výkonu práce Zaměstnanecké výhody - stravování, možnost ubytování První kontakt e-mailem, místo pro osobní jednání (Na Zbytkách 41, Staré Město)

Společnost

FERRIT ELECTRIC s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Zbytkách 41, 739 01 Baška, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FERRIT ELECTRIC s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FERRIT ELECTRIC s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému