Pracovníci úklidu Praha

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost cba corporation a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - pracovníci úklidu praha.

místo výkonu práce: Praha V případě zájmu volejte na číslo kontaktnebo na pevnou linku kontaktnebo posílejte životopis na kontakt Hledáme pracovníky úklidu v Praze denně od pondělí do soboty v dopoledních hodinách. Jedná se o úklid na 3 hodiny. Smlouva na DPP. Nástup ihned, odměna 80Kč/hod čistého. Požadujeme čistý rejstřík trestů a pečlivost.

Společnost

cba corporation a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 80 - 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti cba corporation a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost cba corporation a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému