Plánovač zakázky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bombardier Transportation Czech Republic, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci ve výrobě - plánovač zakázky.

Nadnárodní společnost Bombardier Transportation je světová jednička na trhu kolejových vozidel. Pracovní náplň: - Řízení týmu plánování a řízení zásob na příslušném výrobním projektu - Plánování zdrojů a výroby příslušného výrobního projektu - Řízení operativních schůzek - Komunikace se zákazníkem v oblasti plánování a dodávek hotových výrobků - Poskytování dat pro strategické a kapacitní plánování Požadujeme: - Ukončenou SŠ technického směru - Samostatnost, rozhodnost, schopnost přijmout zodpovědnost, organizační schopnosti - Znalost anglického jazyka - Praxe na obdobné pozici výhodou Nabízíme - Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti - Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně) - Roční výkonnostní odměnu - Příspěvek na životní a penzijní pojištění - Možnost dalšího profesního růstu - Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce - Sportovní a kulturní aktivity, teambuilding - Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup ihned Kontakty - Strukturované životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: kontakt - Telefon na personální oddělení: kontaktnebo kontakt, mobil č. : kontakt Místo výkonu práce: Česká Lípa, Svatopluka Čecha 1205

Lokalita pracoviště

Svatopluka Čecha 1205, 470 01 Česká Lípa 1 (Liberecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bombardier Transportation Czech Republic, a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bombardier Transportation Czech Republic, a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému