zdravotní sestra v domácí zdravotní péči

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Centrum sociálních služeb Praha 2 hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením - zdravotní sestra v domácí zdravotní péči.

Kontakt: Houbova Lenka, e-mail: kontakt, tel. kontakt. Místo výkonu:Máchova č.p. 1029/14, Praha 2.Zdravotní průkaz, výpis z rejstříku trestů, práce s PC. Požadujeme: registrace pro výkon profese všeobecná sestra bez odborného dohledu, minimálně 3 roky praxe v oblasti lůžkové péče, zdravotní způsobilost, očkování proti žloutence typu B, vztah k cílové skupině seniorů a citlivost k potřebám klientů. Nabízíme: přátelské prostředí, výše platu dle NV č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, plat tř. 10, dovolená 5 týdnů, stravenky atd., více www.cssp2/volna-mista.cz nebo na tel. kontakt.

Lokalita pracoviště

Máchova 1029, 120 00 Praha 2 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry s osvědčením

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Centrum sociálních služeb Praha 2 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Centrum sociálních služeb Praha 2 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému