ASISTENT-KA SPOLEČNOSTI

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Fajners, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistent-ka společnosti.

A16 pracoviště - Frýdek-Místek, korespondenční adresa Fajners, s.r.o., 73951 Dobrá 240 Náplň práce: " vedení a správa kanceláře " zajišťování běžné denní agendy celého oddělení " organizace služebních cest a pracovních schůzek " vyřizování záležitostí mimo pracoviště (např. jednání na úřadech) " zpracování operativních úkolů Požadujeme: " SŠ vzdělání " komunikativní znalost AJ nebo NJ " min. rok praxe na obdobné pozici výhodou " schopnost vést kancelář " výborné komunikační, organizační a prezentační schopnosti " flexibilita, spolehlivost, samostatnost " práce na PC MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) Nabízíme: " zajímavá a pestrá práce v obchodní společnosti " finanční ohodnocení odpovídající prac. schopnostem a zkušenostem 17-25.000 Kč " práce na HPP " zaměstnanecké výhody Pracoviště: " Frýdek-Místek Kontakt: Nabídky se stručným životopisem zasílejte, prosím, prostřednictvím e-mailu na adresu: kontakt

Společnost

Fajners, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Frýdek-Místek, Frýdek-Místek (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Fajners, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Fajners, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému