Skvělá práce nejen pro maminky s dětmi

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Malá rodinná firma hledá nové kolegy do svého týmu! Nabízíme práci v centru Brna, v domácím prostředí a v přátelském kolektivu, Flexibilní pracovní doba, mzda až 200Kč/hod a mnoho další...

Společnost Ebbico s.r.o. je moderní call centrum v centru Brna. Naší prioritou je, aby se naši zaměstnanci cítili příjemně a jako doma. Náplní naší práce je komunikace se zákazníky za účelem zkvalitnění a zpříjemnění jejich služeb. Nabízíme mzdu až 200Kč/hod, práci v přátelském kolektivu a v domácím prostředí.

Díky časové nenáročnosti a flexibilitě pracovní doby je práce vhodná i pro ty nejvytíženější, jako jsou maminky s dětmi. Hledáme všechny s komunikativní povahou a chutí k práci.

Tak neváhejte a kontaktujte naše personální oddělení!

Společnost

Ebbico s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 21-50 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Jihomoravský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Obchod
Profese: Operátor v oboru Zákaznický servis

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (6 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ebbico s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ebbico s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému