Montážní dělníci mechanických zařízení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci mechanických zařízení.

Možnost prodloužení PP o dalších 12 měsíců Práce na montážních linkách odd. lisovny, svařovny, lakovny, finální montáže, logistiky Požadavky: -zručnost a flexibilita -fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav - praxe ve výrobě není podmínkou Benefity - firemní akce, závodní stravování, příspěvek na bydlení, příspěvek na dopravu, lékařská péče

Lokalita pracoviště

Ovčáry 280, 280 02 Kolín 2 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci mechanických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

25.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému