Vedoucí směny, řidič/ka C+E

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LIKVIDACE ODPADU CZ a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zařízení ve vodárenství a vodohospodářství (včetně čistíren vody) - vedoucí směny, řidič/ka c+e.

Máte zkušenosti s vedením lidí? Jste řidič/-ka profesionál/-ka C + E a hledáte práci na jednu směnu v místě bydliště? Do našeho provozu v Přelouči přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici VEDOUCÍ SMĚNY, ŘIDIČ/-KA C+E. Co budete mít na starosti? - vedení pracovního týmu čistírny kontejnerů a louhárny - zodpovědnost za rozdělování práce a kvalitu na obou provozech - čištění přepravních kontejnerů (IBC) - odstraňování barev a tuků z povrchu výrobků (např. strojních součástek) - příjem a výdej IBC kontejnerů za pomoci manipulační techniky - zástup řidiče nákladní dopravy (cesty pouze po ČR v rámci standardní pracovní doby) Jaké jsou předpoklady pro tuto práci? - SOU/SOŠ vzdělání nejlépe technického zaměření řidičské oprávnění sk. B, C, E a profesní průkaz řidiče zkušenost s obsluhou VZV a průkaz ADR výhodou uživatelská znalost práce na PC organizační zdatnost, předpoklady pro vedení lidí zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita a týmový duch Co nabízíme? práce NA JEDNU SMĚNU a motivující mzdové ohodnocení možnost prodloužení spolupráce na dobu neurčitou stabilní zaměstnání v rámci silné české společnosti s perspektivou kariérního růstu maximální podporu při nástupu i v průběhu zaměstnání přátelskou pracovní atmosféru a férový přístup nadřízeného zajímavé zaměstnanecké benefity (stravenky, penzijní připojištění, zvýhodněné mobilní tarify, další vzdělávání atd.) První kontakt telefonicky (8:00 - 17:00) nebo e-mailem.

Společnost

LIKVIDACE ODPADU CZ a.s.

Lokalita pracoviště

Tovární 1553, 535 01 Přelouč (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha zařízení ve vodárenství a vodohospodářství (včetně čistíren vody)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LIKVIDACE ODPADU CZ a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LIKVIDACE ODPADU CZ a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému