Pracovník na pozici pomocné práce v úseku kultury

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kultura Česká Lípa, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní pracovníci - pracovník na pozici pomocné práce v úseku kultury.

Místo výkonu práce: Boženy Němcové 2942, Česká Lípa Jedná se o stěhování pódia, praktikáblů, zvukové techniky, příprava sálu na kulturní akce. Nabízíme: stravenky, nástup možný IHNED. Vhodné i pro absolventy. Pracovní úvazek bude zkrácený na 20 hod. týdně s pružnou pracovní dobou (práce i v noci). Na uvedený e-mail zasílejte své profesní životopisy. Schůzku je nutné domluvit předem!

Společnost

Kultura Česká Lípa, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Boženy Němcové 2942, 470 01 Česká Lípa 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 6 000 - 9 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kultura Česká Lípa, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kultura Česká Lípa, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému