Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Diakonie Církve bratrské hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče.

Kontakt Veselá Michaela, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Požadujeme: odbornou způsobilost pro výkon povolání pracovníka v sociálních službách dle §116z.č. 108/2006 Sb. (absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu) - trestní bezúhonnost - kladný vztah k seniorům - komunikační dovednosti a ochota k týmové práci - psychickou odolnost - trpělivost - znalost SQSS Nabízíme: - hlavní pracovní poměr - 1,0 úvazku - zajímavou a zodpovědnou práci v domově rodinného typu - supervizní podporu Přihlášku do výběrového řízení pošlete nejpozději do 23.9. 2016 a to pouze elektronicky na e-mail kontakt. Předmět mailu: Pracovník v soc. službách Přihláška musí obsahovat strukturovaný životopis a krátký motivační dopis. Pohovory proběhnou s vybranými uchazeči po předchozí domluvě. Předpokládaný termín nástupu: říjen/listopad 2016 Pracovní doba: denní služba 7 - 19, noční služba 19 - 7

Společnost

Diakonie Církve bratrské

Lokalita pracoviště

Stoliňská 2510, 193 00 Praha 913 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Diakonie Církve bratrské výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Diakonie Církve bratrské o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému