SPECIALISTÉ OSTRAHY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ORLEN Ochrona Sp. z o.o., organizační složka v České republice hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - specialisté ostrahy.

SPECIALISTÉ OSTRAHY Významná a stabilní společnost s dlouhodobou působností na českém trhu hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Specialista ostrahy. Požadujeme: o samostatnost, o loajalitu, o slušné jednání a vystupování, o znalost práce na PC, o praxe na obdobné pozici výhodou, o výpis z rejstříku trestů Minimální požadované vzdělání: středoškolské Nabízíme: o zdarma proškolení završené certifikací, o zaměstnání na hlavní pracovní poměr, o motivační ohodnocení dle výsledků, o jednotlivý přístup, o služební výstroj, o nástup možný ihned. Nabízená měsíční mzda: 14 000,- Kč. Životopisy zasílejte e-mailem kontakt, nebo osobně na hlavní bránu do areálu Unipetrol - přímo naproti zastávce Záluží-Chemopetrol

Lokalita pracoviště

Litvínov, 436 01 Litvínov 1 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ORLEN Ochrona Sp. z o.o., organizační složka v České republice výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ORLEN Ochrona Sp. z o.o., organizační složka v České republice o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému