pracovníci v sociálních službách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Diakonie Církve bratrské hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení - pracovníci v sociálních službách.

Kontakt Dvořáková Marie Mgr., tel.: kontakt, e-mail: vesela¦@diakonie.cb.cz tel. od 9-15,30 hod. Hledáme kolegu/kolegyni na pozici pracovníka přímé péče o lidi s tělesným a kombinovaným postižením. Požadujeme: - kvalifikační předpoklady pro pracovníka v sociálních službách podle zákona 108/2006 Sb. - ztotožnění se s posláním organizace a cíli sociální služby - praxi na obdobné pozici - dobré komunikační dovednosti a smysl pro týmovou spolupráci - práce na PC (Word, Excel) - vedení jednoduché dokumentace - samostatnost - spolehlivost a zodpovědnost Nabízíme: - hlavní pracovní poměr - 0,5 nebo 1,0 úvazek - zajímavou a zodpovědnou práci s lidmi, kteří potřebují povzbudit a podpořit v každodenní péči o sebe - partnerský a individuální přístup - prostor pro seberealizaci a profesní růst - pravidelné supervize, individuální konzultace, další vzdělávání Přihlášku do výběrového řízení pošlete nejpozději do 23.9. 2016 a to pouze elektronicky na e-mail kontakt. Předmět mailu: Pracovník v soc. službách Přihláška musí obsahovat strukturovaný životopis a krátký motivační dopis. Pohovory proběhnou s vybranými uchazeči po předchozí domluvě. Předpokládaný termín nástupu: říjen/listopad 2016 Pracovní doba: 2 směnný provoz (12 hodinové směny)

Společnost

Diakonie Církve bratrské

Lokalita pracoviště

Mansfeldova 801, 198 00 Praha 98 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Diakonie Církve bratrské výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Diakonie Církve bratrské o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému