SPECIALISTA/-TKA CALL CENTRA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VikiTEL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - specialista/-tka call centra.

SPECIALISTA/-TKA CALL CENTRA - pracoviště Jičín. Předem děkujeme za Vámi zaslaný životopis na e-mail kontakt. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení během následujících 2 týdnů. V opačném případě jsme upřednostnili uchazeče, kteří lépe odpovídají našim požadavkům. Bližší informace na tel.: kontakt- Kariéra VikiTEL. kontakt | kontakt. Náplň práce: Vaší prací bude telefonická komunikace se zákazníky, servis a poradenství satelitního vysílání, aktivní prezentování služeb a produktů, vyhledání nejvhodnějšího řešení, prodej a nastavení služeb. Dále práce s interním systémem, zadávání dat do systému, mailová komunikace a administrativa. Požadujeme: Výborné komunikační a prezentační dovednosti Příjemný a kultivovaný hlas Uživatelská znalost práce na PC Optimistická a energická povaha Zvládání stresových situací Tah na branku a samostatnost Nabízíme: Stabilní zaměstnání na HPP Přizpůsobivá pracovní doba Možnost zkráceného úvazku, práce vhodná jak pro studenty, tak pro ženy na MD Firemní benefity, Tesco poukázky, soutěže o hodnotné ceny Moderní firemní zázemí, přátelský kolektiv Vstupní školení + průběžná odborná školení zdarma Pravidelná a zaručená mzda plus prémie

Společnost

VikiTEL s.r.o.

Lokalita pracoviště

Tylova 29, 506 01 Jičín 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 280 - 16 800 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VikiTEL s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VikiTEL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému