Asistent prodeje, prodejce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Vavex 1990 s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači ostatního zboží v prodejnách - asistent prodeje, prodejce.

Místo výkonu práce: Přívozská 899/22, Moravská Ostrava V případě zájmu kontaktuje firmu ne email. Pracovník - prodejce v showroomu firemní prodejny tapet: - aktivní vyhledávání a rozvoj nových obchodních příležitostí a nových zákazníků v přidělené lokalitě - osobní prezentace, prodej produktů společnosti - samostatné vedení obchodních případů - vedení obchodní a administrativní agendy, pravidelný reporting - znalost práce na PC, Word, Excel - komunikativní znalost AJ výhodou - zájem o design, vybavení interiérů atd… Odměny dle dosažených výsledků

Společnost

Vavex 1990 s.r.o.

Lokalita pracoviště

Přívozská 899, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vavex 1990 s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vavex 1990 s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému