Obchodní specialista bankovního kiosku Equa bank

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VikiTEL S.R.O. hledá vhodného kandidáta na pozici Přepážkoví konzultanti v pojišťovnách - obchodní specialista bankovního kiosku equa bank.

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: kontakt Místo výkonu práce - VikiTEL S.R.O., OC - Globus Chomutov, Černovická 5430, 430 03 Chomutov Obchodní specialista bankovního kiosku Equa bank - Globus Chomutov Nabízíme: Práci, která má skutečně smysl Zdokonalení svých prodejních a vůdčích dovedností, získání přehledu v bankovním oboru Fixní mzda + motivující odměny za dobře odvedenou práci + zaměstnanecké výhody Pružnou pracovní dobu Komplexní zaškolení a průběžná školení šitá na míru zdarma Možnost odborného a karierního růstu Náplň práce: Zajišťování obchodního styku s klienty banky Řízení a plánování akviziční činnosti Plnění obchodních cílů a kvality poskytovaných služeb Koordinování spolupráce obchodních míst s příslušnými segmenty společnosti Řízení výkonu činností pracovníků týmu Následný zápis dat do PC, mailová komunikace, Denní reporting Požadujeme: Flexibilitu, tah na branku, cílevědomost Výbornou verbální i neverbální komunikaci Zodpovědný přístup k práci, 100% samostatnost Uživatelskou znalost PC Věk min. 18 let Předem děkujeme za Vámi zaslaný životopis. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení během následujících 2 týdnů. V opačném případě jsme upřednostnili uchazeče, kteří lépe odpovídají našim požadavkům. kontakt | kontakt

Společnost

VikiTEL S.R.O.

Lokalita pracoviště

Chomutov, Chomutov (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pojišťovací poradce v oboru Bankovnictví a finanční služby
Alternativní názvy profese: Přepážkoví konzultanti v pojišťovnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VikiTEL S.R.O. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VikiTEL S.R.O. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému