Recepční v hotelu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CG1 Invest s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - recepční v hotelu.

Požadavky: - min. SŠ (vhodné i pro absolventy) - praxe na pozici recepční v hotelu - výhodou - pokročilá znalost AJ - podmínkou - znalost dalších jazyků (NJ, FJ, RJ) - výhodou - zkušenosti s prací s pokladnou a účetními doklady - výhodou - příjemné vystupování, výborné komunikační schopnosti - příjemný/upravený vzhled - spolehlivost, loajalita, časová flexibilita - podmínkou - schopnost rychle se učit novým věcem - trestní bezúhonnost Základní popis práce: - check in, check out hostů, vyřizování rezervací (i po telefonu v AJ) - vystavování faktur, přijímání plateb, práce s pokladnou, účetními doklady - vyplňování tabulek, vedení různých evidencí - spolupráce se všemi zaměstnanci hotelu - překlady do AJ - vyřizování přání a stížností hostů - zajištění nepřetržitého chodu recepce a hotelu Informace o pozici: Místo pracoviště: Písek Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek, 12h směny: denní - noční, krátký - dlouhý týden. Délka pracovního poměru: na dobu určitou na 6 měsíců s možností prodloužení, zkušební doba 3 měsíce Nástup: dle dohody Mzdové rozpětí: 15000 - 17000 Kč Životopis s fotografií zasílejte na e-mail: kontakt.

Společnost

CG1 Invest s.r.o.

Lokalita pracoviště

Gregorova 124, 397 01 Písek 1 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Recepční v hotelu v oboru Cestovní ruch a hotelnictví
Alternativní názvy profese: Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CG1 Invest s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CG1 Invest s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému