Specialista/specialistka koupelnového studia

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MARO s. r. o. , obchod a projekce hledá vhodného kandidáta na pozici Architekti, specialisté v oblasti územního plánování, návrháři a příbuzní pracovníci - specialista/specialistka koupelnového studia.

Prodejce pro koupelnové studio v Pardubicích. Hlavní náplní bude poradenská činnost, tvorba nabídek a navrhování koupelen pomocí specializovaného software. Požadujeme: Praxe nebo vzdělání v oboru výhodou; Flexibilita a vysoké pracovní nasazení; Ochota a schopnost se rychle učit; Příjemné vystupování a komunikativnost; Zkušenosti s prodejem obkladů, dlažeb a sanitární keramiky výhodou; Práce s grafickým softwarem výhodou. Nabízíme: Práci v přátelském kolektivu; Odpovídající finanční ohodnocení; Průběžné vzdělávání v oboru. Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování Nástup možný IHNED. První kontakt e-mailem.

Společnost

MARO s. r. o. , obchod a projekce

Lokalita pracoviště

Chrudimská 2811, 530 02 Pardubice 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MARO s. r. o. , obchod a projekce výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MARO s. r. o. , obchod a projekce o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému