TRAINEE PROGRAM Asistent/ka údržby, měření a regulace

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Synthesia, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení - trainee program asistent/ka údržby, měření a regulace.

Místo výkonu práce v Pardubicích - Semtíně Pracovní náplň: - zajišťuje systém jakosti při údržbě výrobního zařízení - zabezpečuje správu technického zařízení v odbornosti MaR - koordinuje činnost interních a externích spolupracovníků - dbá na dodržování bezpečnostních předpisů a používání všech předepsaných ochranných pomůcek a prostředků - dodržuje normalizaci a technickou úroveň pro zařízení MaR - vede technickou dokumentaci, kterou udržuje v aktuálním stavu - vypracovává podklady pro opravy zařízení MaR Požadujeme: - VŠ (min. ÚSO) vzdělání v oboru elektro/měření - vyhl. 50/78 SB. § 6,obj. tř. B - není podmínkou v případě studenta - dobrý zdravotní stav - manuální zručnost - práce s PC - základní - zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita - dobré komunikační schopnosti, rozhodnost, samostatnost Nabízíme: - Pestrou pracovní činnost - Rozsáhlé možnosti osobního rozvoje a profesního růstu - Prostor pro využití získaných zkušeností a schopností - Široké vzdělávací příležitosti - Komplexní systém zaměstnaneckých benefitů - Pracovní smlouvu na dobu určitou s předpokladem prodloužení

Společnost

Synthesia, a.s.

Lokalita pracoviště

Pardubice 103, 530 02 Pardubice 2 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Synthesia, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Synthesia, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému