Trainee program - Technolog/mechanik_technoložka/mechanička oddělení Teplárna

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Synthesia, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici ve výzkumu a vývoji - trainee program - technolog/mechanik_technoložka/mechanička oddělení teplárna.

Pracovní náplň: * Zpracování technologických postupů a jejich zavádění do praxe * Vedení příslušné provozní a technické dokumentace * Návrhy technických řešení a opatření ke zvýšení provozuschopnosti zařízení * Příprava plánu provozu výrobních zařízení * Spolupráce s údržbou při přípravě plánu revizí * Komplexní péče o přidělená strojní zařízení * Participace na sestavování plánu obnovy strojního zařízení * Vypracování podkladů a návrhů v oblasti správy, údržby, rozvoje a obnovy * Zpracování kalkulací Požadujeme: * VŠ vzdělání strojního zaměření - obor energetická zařízení, průmyslová energetika * profesní kvalifikace 34.7.1.1. dle zákona č. 179/2006 o ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání * Praxe v energetických provozech výhodou * Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office) * Komunikativnost, flexibilitu, psychickou odolnost, odpovědnost, vysokou míru samostatnosti a odpovědnosti při realizaci firemních cílů * Řidičský průkaz sk. B * Znalost Anglického jazyka * Dobrý zdravotní stav a způsobilost pro práci v průmyslu Nabízíme: * Zázemí velké české společnosti, která obchoduje výhradně na zahraničních trzích * Široké vzdělávací příležitosti * Velké množství nadstandardních zaměstnaneckých benefitů

Společnost

Synthesia, a.s.

Lokalita pracoviště

Pardubice 103, 530 02 Pardubice 2 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici ve výzkumu a vývoji

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Synthesia, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Synthesia, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému