Zemědělský dělník na čistící stanici osiv

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DLF Seeds, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - zemědělský dělník na čistící stanici osiv.

z: 14.9.2016 Požadavky: výhodou oprávnění na VZV, ŘP sk. T, manuální zručnost, schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, flexibilita, Druh práce: manipulační práce s osivy, balení osiv, míchání směsí, drobné údržby Výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování Kontakt: Monika Cihlářová, telefonicky v době od 9:00 do 11:00 hodin na č.: kontakt, životopis zaslat na e-mail: kontakt

Společnost

DLF Seeds, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hlavní 324, 742 47 Hladké Životice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

15.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DLF Seeds, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DLF Seeds, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému