Obchodní zástupci - prodej cloudových služeb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost G - Think media s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní zástupci - prodej cloudových služeb.

Požadavky: základní práce s PC - MS Office, komunikace s novými a stávajícími klienty firmy, podávání informací, mlčenlivost ohledně firemní politiky a klientských dat. Náplň práce: komunikace s novými a stávajícími klienty telefonicky, nejedná se o prodej, pouze o službu podávání informací o službě na dotaz. Výhody: součást nástupu zaučení na prac. pozici, odměny u podílu na obratu, možnost se realizovat. Zájemci zasílat životopis na e-mail. Pracovníci budou proškoleni v obchodní činnosti.

Společnost

G - Think media s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nábřeží 599, 760 01 Zlín 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti G - Think media s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost G - Think media s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému