Operátoři/dělníci ve výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost JELÍNEK, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - operátoři/dělníci ve výrobě.

Místo výkonu práce: Sychrov č.p. 17 (vrch Káčov) SVOZ Z MNICHOVA HRADIŠTĚ, NENÍ TŘEBA VLASTNÍ VŮZ Fyzicky nenáročná práce, vhodná i pro ženy. Zakládání lehkých výrobků do stroje. Nepožadujeme praxi. Převážně ranní směna s postupným přechodem do dvousměnného provozu během roku 2017 dle objemu výroby. Nabízíme příspěvky na stravování a práci v příjemném kolektivu rodinné firmy. Nejsme agentura, práce se smlouvou - hlavní pracovní poměr. Požadujeme samostatnost, dobrý zrak, pracovitost, pečlivost. Životopis zasílejte na kontakt

Společnost

JELÍNEK, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Mnichovo Hradiště 17, 294 13 Mohelnice nad Jizerou (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Plastikář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

11.4.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JELÍNEK, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JELÍNEK, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému