Odborní referenti - as. ředitele, organizátoři školení, výstav.

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost JOGA LUHAČOVICE, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - odborní referenti - as. ředitele, organizátoři školení, výstav..

Náplň práce: dodatky ke smlouvám, smlouvy, cen. nabídky, evid. listy, vyřizování obch. jednání, komun. se zákazníky, přípr. odb. vzděl. akce - kongres/výstava a zodpovědnost za realizaci. Požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, svědomitost, čistý tr. rejstřík, časová flexibilita, ŘP sk. B, znalost MS Office, org. schopnosti, zkuš. s poř. kongresů, výstav, seminářů vítána, vhodné pro ženy. Možnost prodloužení PP. Zájemci hlásit se telefonicky nebo osobně.

Lokalita pracoviště

Komenského 905, 763 21 Slavičín, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Pošlete inzerát známému