PROJEKTOVÝ/Á KOORDINÁTOR/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SOVA Liberec, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - projektový/á koordinátor/ka.

Pracovní pozice vhodná pro absolventa technického nebo ekonomického směru VŠ, jazyková vybavenost je základní podmínkou. Požadované dovednosti: - aktivní znalost AJ a NJ na vysoké komunikační úrovni/slovem i písmem/ - dobré komunikační a organizační schopnosti - schopnost řešení krizových situací - schopnost samostatného rozhodování a analytického myšlení - schopnost účelného /i ekonomického/ vyhodnocení stavu projektu - znalost práce na PC, detailně MS Office - řidičské oprávnění B Pracovní náplň: - podpora projektového oddělení - podpora materiálního a technického zabezpečení projektů - administrativní organizace podkladů a interní dokumentace - komunikace s ostatními odděleními firmy - spolupráce a vedení agendy zákazníků a subdodavatelů - zodpovědnost za dodržování plánů projektů - reporting průběhu projektů a asistence nadřízenému Zájemce prosíme o strukturovaný životopis a motivační dopis.

Společnost

SOVA Liberec, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Vratislavická 200, 460 06 Liberec 6 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Němčina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SOVA Liberec, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SOVA Liberec, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému