specialista interní kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Gaudlitz Precision s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (ISO) - specialista interní kvality.

Požadujeme: - VŠ, SŠ technického směru podmínkou - komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka - znalost a aplikace příslušných norem, metod a nástrojů kvality v automobilovém průmyslu - MS Office, Internet Explorer - časovou flexibilitu - 4 roky praxe v oboru kvalita Pracovní náplň: - řízení úseku interní kvality související s činnostmi v oblasti QMS (systém managementu kvality) - řízení, rozvoj a dohled nad dodržováním standardů společnosti a aplikovaných norem ISO 9001, ISO/TS 16949, a právních předpisů - provádění interních procesních auditů - teamová spolupráce při tvorbě P-FMEA - tvorba kontrolních plánů - tvorba balicích předpisů a návrhů balení - podílení se na návrhu nových a stávajících procesů v oblasti kvality - vyhodnocování a reporting ukazatelů kvality (zmetkovitost, náklady na nekvalitu, ppm, apod.) - reporty a analýzy požadované vedením společnosti Nabízíme: - dobré platové podmínky a firemní benefity - perspektivní práce v rozvíjející se zahraniční společnosti - příjemné pracovní prostředí - pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení - pracovní doba 7:30-16:00 hod. - možnost úpravy po dohodě

Společnost

Gaudlitz Precision s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dělnická 413, 380 01 Dačice (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina
  • Němčina
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Gaudlitz Precision s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Gaudlitz Precision s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému