Svářečský inženýr IWE/EWE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bombardier Transportation Czech Republic, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (ISO) - svářečský inženýr iwe/ewe.

Nadnárodní společnost Bombardier Transportation je světová jednička na trhu kolejových vozidel. Pracovní náplň - Koordinace činností svářečského dozoru v souladu s EN ISO 14731 a vnitřními předpisy BTCZ - Koordinace činností při zajišťování kvalifikace svařovacích postupů - Definování požadavků na kvalifikaci svářečů a dohled nad jejich dodržováním - Spolupráce s EWT/IWT a IWS při koordinaci činností svářečského dozoru - Spolupráce s QC a technologií při řešení kvalitativních nedostatků - Spolupráce s projektovým týmem při hledání zlepšení výrobního procesu Požadujeme - Ukončenou VŠ technického směru - Kvalifikace EWE / IWE výhodou - Minimálně 5 let praxe v oboru svařování - Znalosti a zkušenosti s požadavky na jakost při svařování dle EN ISO 3834 - Znalosti a zkušenosti s požadavky na činnost svářečského dozoru dle EN ISO 14731 - Znalost problematiky svařování kolejových vozidel dle EN 15085 - Samostatnost, rozhodnost, organizační schopnosti, schopnost přijmout zodpovědnost - Dobrou znalost AJ, další jazyk výhodou - Základy práce na PC (Word, Excel, SAP) Nabízíme - Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti - Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně) - Roční výkonnostní odměnu - Příspěvek na životní a penzijní pojištění - Možnost dalšího profesního růstu - Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce - Sportovní a kulturní aktivity, teambuilding Místo výkonu práce: Svatoplucha Čecha 1205, Česká Lípa Strukturované životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: kontakt Telefon na personální oddělení: kontaktnebo kontakt, mobil č. : kontakt

Lokalita pracoviště

Svatopluka Čecha 1205, 470 01 Česká Lípa 1 (Liberecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bombardier Transportation Czech Republic, a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bombardier Transportation Czech Republic, a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému