ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO CALL CENTRA - TEAM LEADER

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DATA Building s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - zástupce vedoucího call centra - team leader.

PŘIJMEME ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO CALL CENTRA - Team Leadera NA HPP! Do naší pobočky - call centra v Litvínově hledáme k rozšíření našeho úspěšného týmu Team leadera -zástupce vedoucího na HPP. Nabízíme atraktivní práci v kanceláři na smysluplných projektech. Požadujeme: - praxi na vedoucí pozici z call centra nebo zákaznického servisu - zkušenost s vedením zaměstnanců - výborné komunikační schopnosti - teamovou spolupráci - disciplínu a asertivitu - výbornou znalost práce na PC a produktů MS Office, zejména MS Excel. - komunikační a prezentační dovednosti - schopnost efektivního rozhodování a systémového myšlení - praxi v administrativě - schopnost rychlé adaptace v týmu - komunikativnost Náplň práce: - ve spolupráci s vedením plánování, řízení a koordinace provozu call centra - vedení, rozvoj a motivace zaměstnanců - monitoring využití call centra, optimalizace procesů - pravidelný reporting Nabízíme: - zajímavé platové ohodnocení - bonusovou složku a odměny - firemní benefity HLÁSIT SE: Milan Stria email: kontakt

Společnost

DATA Building s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kostelní 36, 436 01 Litvínov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 100 - 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DATA Building s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DATA Building s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému