Strojírenský dělník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Randstad, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - strojírenský dělník/ce.

z:3.2.2016, zn. vl. 14.9.2016, a.: 5.12.2016. Požadujeme: dobrý fyzický a zdravotní stav, manuální zručnost, zkušenosti z automotive nebo s prací na montážní lince výhodou - nikoliv podmínkou . Popis činnosti: práce v čistém prostředí v moderní výrobní hale a přátelském kolektivu. Nabízíme: nástupní bonus 5 000,- Kč; Bonus za doporučení 5 000,- Kč; Dotované závodní stravování (polévka, hl.jídlo, salát za 25Kč); Svozová doprava ZDARMA; Příplatky nad rámec zákoníku práce; Příplatek za nepřetržitý provoz 4 000,- Kč a další benefity (školka; rehabilitace; 13. plat; odměny z hospodářského výsledku; 5 týdnů dovolené) aj. Možnost kariérního růstu a navýšení mzdy již po 1 měsíci. Po 6 měsících možnost převodu do kmenového stavu Brose. Zasílejte životopisy na kontakt.

Společnost

Randstad, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Průmyslový park 302, 742 21 Kopřivnice 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 330 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

6.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Randstad, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Randstad, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému