Chůva

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mateřská škola, Ústí nad Labem, Vinařská 737/10, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení - chůva.

Místo výkonu práce: Vinařská č.p. 737/10, Bukov, Ústí nad Labem. Práce je určena pro absolventy pedagogického, sociálního nebo zdravotnického směru nebo pro zájemce s maturitou a osvědčením k práci chůvy. Pokud bude mít zájemce střední pedagogickou školu nebo vysokou školu v oboru předškolní pedagogika bude možné k polovičnímu úvazku přidat na dohodu i práci učitelky. Požadujeme: středoškolské nebo vyšší vzdělání. nabízíme: zkácený pracovní úvazek na 20hod/týdne, vhodné i pro absolventy, možnost stravování ve školce. Zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.

Společnost

Mateřská škola, Ústí nad Labem, Vinařská 737/10, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Vinařská 737, 400 01 Ústí nad Labem 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 6 780 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mateřská škola, Ústí nad Labem, Vinařská 737/10, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mateřská škola, Ústí nad Labem, Vinařská 737/10, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému