Pracovník obchodního úseku (pomocná síla v kuchyni školní jídelny)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Zařízení školního stravování v Letňanech hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci při přípravě jídla - pracovník obchodního úseku (pomocná síla v kuchyni školní jídelny).

Jedná se o pozici pomocné síly v kuchyni školní jídelny, náplní práce je příprava potravin ( např. loupání cibule a česneku, dočišťování brambor….), příprava příloh, příprava svačinek apod., mytí nádobí, úklid prostor

Společnost

Zařízení školního stravování v Letňanech

Lokalita pracoviště

Fryčovická 462, 199 00 Praha 99 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 900 - 13 400 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zařízení školního stravování v Letňanech výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Zařízení školního stravování v Letňanech o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému