pomocná síla do kuchyně

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Dům seniorů Kdyně, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocníci v kuchyni - pomocná síla do kuchyně.

Náplň práce: výroba a výdej běžných druhů teplých i studených jídel a moučníků , vše dle schválených receptur a dietního systému Pracovní doba 6:00 - 18:00 (víkend dle potřeby - za víkend volno v týdnu), po domluvě. Požadavky: praxe v oboru výhodou, nikoli nutné, zdravotní způsobilost, zaměstnavatel si může vyžádat doložení trestní bezúhonnosti, schopnost práce v týmu, vítáme orientaci v nutričním systému a základní znalost práce na PC Nabízíme: přátelský kolektiv, moderní pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a ochranné pomůcky (obuv, oděv), plat v rozmezí 10 000 - 14 000 Kč dle pracovního výkonu Chcete u nás pracovat? Kontaktujete nás na tel: kontaktnebo napište na kontakt, či navštivte webové stránky Domova kontakt/prace/.

Společnost

Dům seniorů Kdyně, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Pod Korábem 669, 345 06 Kdyně, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocníci v kuchyni v oboru Gastronomie

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 000 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dům seniorů Kdyně, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dům seniorů Kdyně, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému