Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov pro seniory Nopova,příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče.

Požadujeme vyučení v oboru event. SŠ v oboru nebo kurz pro pracovníky v sociálních službách akreditovaný MPSV v minimálním rozsahu 150 hod. praxe minimálně 1rok výhodou. Datum nástupu dohodou Pracovní úvazek plný (11,5hod směna) Předpoklady: pracovitost, schopnost týmové práce, odpovědný přístup, spolehlivost, komunikativnost, bezúhonnost, empatie, trpělivost, kladný vztah k cílové skupině zařízení. Zdravotní způsobilost. Nabízíme: příspěvek na stravování a penzijní připojištění.

Společnost

Domov pro seniory Nopova,příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Nopova 128, 615 00 Brno 15, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

15.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov pro seniory Nopova,příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov pro seniory Nopova,příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému