Obchodní asistent/ka Olomouc

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ing. Martina Chválová hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení - obchodní asistent/ka olomouc.

Přijmeme šikovné uchazeče/uchazečky do našeho týmu na pozici OBCHODNÍ ASISTENT/KA. Našim úkolem je zavádění nových produktů na český trh, komunikace se zákazníky a poradenství. Práce probíhá v nákupních centrech v Olomouckém kraji. Na tuto pozici hledáme aktivní, komunikativní a reprezentativní uchazeče/uchazečky. Spolehlivost, zodpovědnost a chuť pracovat je pro nás samozřejmostí. Praxe v aktivní komunikaci se zákazníky je výhodou, ne však podmínkou. Nové uchazeče/uchazečky pečlivě zaškolíme. Školení je poskytováno zdarma. Nabízíme brigádu s možností dlouhodobé spolupráce. Vysoké finanční ohodnocení + prémie, školení zdarma, příjemný kolektiv, výplatu každý týden, možnost kariérního růstu. Tato pozice je vhodná i pro absolventy. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis nejlépe s fotografií POUZE na náš e-mail: kontakt.

Lokalita pracoviště

Olomouc, Olomouc (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

15.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ing. Martina Chválová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ing. Martina Chválová o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému