Operátor/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Patriot Marketing Group s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - operátor/ka.

Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc. Nástup možný ihned. Hledáme operátory do call centra pro pobočku v Olomouci, praxe v oboru nutná min. 1 rok. Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, možnost výplaty každý týden, možnost smlouvy na HPP, ŽL, DPP, telefon. První kontakt možný POUZE mailem.

Společnost

Patriot Marketing Group s.r.o.

Lokalita pracoviště

tř. Kosmonautů 1288, 779 00 Olomouc 9, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

28.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Patriot Marketing Group s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Patriot Marketing Group s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému