Programátor/-ka webových aplikací

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PENDA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - programátor/-ka webových aplikací.

Náplň práce - Analýza a stanovení potřeb, komunikace s uživateli. - Tvorba webových stránek. - Programování webových aplikací, databází. - Definování HW potřeb pro aplikace a programy. - Komunikace s dodavateli a posouzení navržených řešení. - Řešení vzniklých problémů. - Vedení dokumentace, spolupráce na tvorbě vnitropodnikových manuálů. Požadujeme - VŠ nebo SŠ vzdělání s maturitou - Chuť učit se novým věcem a rozšiřování odborných znalostí - Sledování aktuálních trendů souvisejících oborů a technologií, spolupráce na vzdělávání kolegů. Nabízíme - Mzdové rozpětí od 15.000 do 25.000 hrubého měsíčně (v závislosti na osobním výkonu a měsíční obratové prémii) - Výrazná podpora zaměstnavetele v profesním a osobním růstu - Zázemí finačně stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti - Práci v příjemném kolektivu - Příspěvek na obědy - Dovolenou navíc Vhodné i pro absolventy. Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu s motivačním dopisem na adresu kontakt.

Společnost

PENDA s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Javůrkovy louky 568, 506 01 Jičín 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • databázové systémy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PENDA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PENDA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému