Bankovní poradce/poradkyně

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká spořitelna, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Přepážkoví konzultanti v peněžnictví - bankovní poradce/poradkyně.

z.:6.5.2016, zn. vl.: 14.9.2016, a.:2.11.2016. Máte chuť: - poskytovat poradenství klientům, pro které budete něco jako rodinný lékař přes jejich finance? - řešit finanční potřeby klientů a tím plnit své i týmové obchodní cíle? - pracovat pomocí moderního poradenského modelu, který vychází ze skutečných potřeb a přání klienta? - zvyšovat finanční gramotnost klientů a tak i celé české společnosti? Budeme si rozumět, pokud: - umíte zvládat různorodé situace s úsměvem - sdílíte náš smysl pro zodpovědnost - finance našich klientů jsou na prvním místě - máte zdravé sebevědomí a dokážete aktivně oslovit klienta - máte zkušenost s prací na obdobné pozici - máte obchodního ducha a prodej Vás baví - férovost a slušnost je Vám vlastní U nás získáte: - poctivou odměnu za dobře odvedenou práci - perfektní orientaci v bankovnictví, která Vám bude přínosem jak v osobním, tak profesním životě - příležitost pro svůj růst a rozvoj - šikovný obchodník u nás často rozvine svou kariéru - širokou nabídku volnočasových a finančních benefitů - stravenky/příspěvek na stravování, dovolená navíc, kafetérie Kontakt: přihlášením přes internetové stránky kontakt/

Lokalita pracoviště

Záhumenní 1353, 742 21 Kopřivnice 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká spořitelna, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká spořitelna, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému